×

اپلیکیشن های تحت وب

2017/08/22
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 3084 بازدید

تا حالا به این فکر کردید که نرم افزار حساب داری داشته باشید که محدود به یک سرور و کامپیوتر در دفتر کار شما...

تا حالا به این فکر کردید که نرم افزار حساب داری داشته باشید که محدود به یک سرور و کامپیوتر در دفتر کار شما نباشد و از هر جایی که اراده کردید بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

 

تا حالا شده بخواهید به اطلاعات مشتریان خود دسترسی داشته باشید اما این اطلاعات در CRM محلی داخل سرور شرکتتان باشد ؟

 

اگر این اپلیکیشن ها تحت وب بودند شما به این مشکل ها بر نمیخوردید، چطوری ؟ به این صورت که این اپلیکیشن ها به صورت آنلاین روی یک وب سرور نصب شده و شما از هر جایی که مایل بودید با اطلاعات شخصی و اختصاصی خودتان می‌توانید وارد شود و از اطلاعات مورد نظرتان استفاده کنید.

 

خیلی از اپلیکیشن ها را می‌توان به صورت آنلان طراحی و استفاده کرد مثل نرم افزار و اپلیکیشن حساب داری، مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM، نرم افزار رای گیری، نرم افزار اتوماسیون اداری، نرم افزار های حضور و غیاب که می‌توان سخت افزار موجود را به نرم افزار تحت وب متصل کرد تا شما در هر جایی که هستید به حضور غیاب کارمندان خود دسترسی داشته باشید.

 

شما با نرم افزار تحت وب بسیاری از محدودیت های استفاده از نرم افزار های تحت ویندوز مثل محدودیت مکانی را نخواهید داشت و در هر جایی می‌توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

 

امنیت در این نرم افزار ها حرف اول را میزند و اپلیکیشن باید طوری طراحی شده باشد که دارای حداقل باگ های امنیتی باشد به طوری که هر کسی نتواند به این نرم افزار و اطلاعات آن دسترسی داشته باشید که راهکاری های  زیادی برای مقابله با کار های مخرب وجود دارد و باید آنها در نرم افزار تحت وب لحاظ شوند.

برچسب ها: