×

تبلیغات اینترنتی

2017/08/12
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 2036 بازدید

روش های تبلیغاتی متنوعی وجود دارد، مثلا تبلیغ در روزنامه ها و مجله ها و کلا تبلیغات چاپی، چاپ تراکت و پخش...

همه این روش های تبلیغاتی ایرادات بزرگی دارند، البته ما هیچ کدام از این روش ها را رد نمی‌کنیم تنها مشکلی که دارند را مطرح می‌کنیم یکی قابل اندازه گیری نبودن و یا سخت بودن اندازه گیری و نرخ تبدیل آن‌ها می‌باشد و دیگری سخت بودن آزمون خطا برای پیدا کردن بهترین آگهی تبلیغاتی است.

 

اما تبلیغات در محیط اینترنت مثلا تبلیغات کلیکی، بنری و … همگی قابل اندازه گیری و آزمون و خطا هستند، یعنی اگر ما در یک سایت پر بازدید آگهی خودمان را ثبت کنیم به صورت دقیق می‌توانیم نرخ تبدیل بازدید کنندگان به مشتری و یا عضو را بسنجیم و اگر نتیجه راضی کننده نبود می‌توانیم متن آگهی و دعوت به اقدام ها را عوض کنیم تا در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسیم.

 

خیلی راحت می‌توانیم با قرار دادن یک صفحه فرود تمام ورودی های سایت را ترغیب کنیم تا ایمیل و شماره تلفن خود را به ما بدهند چون شخصی که الان آگهی ما را می‌بیند شاید نیاز به آن نداشته باشد ولی در آینده به آن نیاز پیدا کند، پس ما اطلاعات تماس او را داریم و با ایمیل مارکتینگ و یا ارسال پیامک می‌توانیم او را بعدا به مشتری تبدیل کنیم.

 

مشاوره رایگان تبلیغات اینترنتی

می‌خواهید تبلیغات اینترنتی خود را آغاز کنید ؟ همین حالا با پشتیبانی شرکت تحلیل داده تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید ما بهترین راهکار را به شما خواهیم داد.