×

طراحی سایت آموزش آنلاین

2017/07/22
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 1611 بازدید

مدرس هستید و به صورت سنتی کلاس برگزار می‌کنید ؟

مدرس هستید ولی سایت ندارید ؟

...

راهکاری برای شما داریم، طراحی سایت آموزش آنلاین مختص شماست! هیچ به این فکر کرده اید که تا کی می‌توانید کلاس و دوره حضوری برگذار کنید ؟ و به این فکر کرده اید که تنها زمانی می‌توانید درآمد داشته باشید که حضور دارید و در کلاس ها شرکت می‌کنید ؟

 

مدت هاست در دنیا مرسوم است که مدرسان آموزش های خود را به صورت آنلاین ارائه میکنند، شما  می‌توانید یک بار آموزش را ضبط و تولید می‌کنید و بار ها و بار ها همان را از طریق سایت با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین به فروش برسانید به مخاطبان خدمات رسانی کنید و پشتیبان آنان باشید و سوالات آنان را پاسخ دهید.

 

این یعنی این که یک دوره آموزشی ۱۰ جلسه ای ۱ میلیون تومانی را به جای این که ۱۰ بار برگذار کنید که ۱۰۰ میلیون به دست بیاورید می‌توانید یک بار زمان بگذارید ضبط و آماده سازی کنید و سپس ۱۰۰ بار بفروشید تا ۱۰۰ میلیون به دست آورید!

 

جالب بود نه ؟ دقیقا همینطور است …

 

برای برگذاری ۱۰ جلسه آموزش زمانی که باید بگذارید، مکانی که باید هزینه آن را بدهید و سایر موارد وابسته مثل رفت و آمد شما و دانشجویان را حساب کنید واقعا سرسام آور است و مخالف با محیط زیست …

 

پس فرصت را از دست ندهید و یک قدم از رقبای خود جلو تر باشید و تبدیل به یک مدرس پیش رو شوید !

 

همین حالا تلفن را بردارید و با شماره های شرکت تحلیل داده تماس بگیرید و سایت خود را سفارش دهید کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما می‌باشند.

 

برخی از امکانات این سایت آموزش آنلاین:

 

۱. دانلود رایگان

برای جذب مخاطب و دریافت اطلاعات کاربری آن‌ها برای ارتباط های بعدی و فروش به همین کاربران از طریق ایمیل مارکتینگ

۲. عضویت

کاربران پس از عضویت میتوانند به بخش هایی از سایت شما که تعیین کرده اید فقط برای اعضای عضو قابل نمایش باشد نمایش می‌یابد.

۳. عضویت پولی

شاید در سایت های دیگر دیده اید که اشتراک می‌فروشند تا به اطلاعات دسترسی داشته باشند یا همان عضویت طلایی یا الماسی، این نوع اشتراک یکی از بخش های پول ساز  سایت شما خواهد بود در صورتی که اطلاعات مفید ارائه دهید کاربران همیشه مبالغی را برای دسترسی به شما خواهند پرداخت و جزو مخاطبان همیشگی شما خواهند شد.

۴. وبلاگ

بازاریابی محتوایی را می‌توان از همین وبلاگ آغاز کرد شما اطلاعاتی راجع به زمینه تخصص خود نشر میدهید این مطالب در گوگل ایندکس شده و کاربران زیادی را از طریق سئو و جستجو برای شما خواهد آورد.

۵. فروشگاه

شما از طریق فروشگاه می‌توانید محصولات فیزیکی و یا مجازی مثل ویدئو، صورت، متن و .. را به فروش برسانید، پس از خرید محصول اگر فیزیکی باشد شما محصول را ارسال می‌کنید و اگر مجازی باشد کاربر در پنل کاربری خود می‌تواند آن را دانلود کند.

 

هنوز شک دارید که سایت خود را راه اندازی کنید یا نه ؟ پس با ما تماس بگیرید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید کارشناسان ما منتظر پاسخ گویی به شما هستند.

برچسب ها: