×

طراحی سایت تبلیغاتی

2017/08/22
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 2849 بازدید

سایت های تبلیغاتی اصطلاحا سایت های آگهی مثل سایت ایستگاه، سایت‌هایی هستند که آگهی دهنده‌ها در آن‌ها...

سایت های تبلیغاتی اصطلاحا سایت های آگهی مثل سایت ایستگاه، سایت‌هایی هستند که آگهی دهنده‌ها در آن‌ها آگهی‌های خود را درج کرده و کاربرانی که به این آگهی ها نیاز دارند از طریق موتور های جستجو یا سایر روش ها به این سایت ها وارد شده و با آگهی دهنده تماس می‌گیرند.

 

مدل درآمدی این نوع سایت ها به چند روش می‌تواند باشد، درج آگهی پولی، درج لینگ آگهی پولی، درج آگهی مدت دار (مثلا برای یک سال فعال باشد)، ستاره دار کردن آگهی و مدل های دیگر. همچنین در صورتی که بازدید سایت بالا رود

 

داشتن استانداردهای سئو در طراحی سایت آگهی و نیازمندی بسیار مهم است، این که از استاندارد های AMP, استراکچرد دیتا ها و … در صفحات وب استفاده شده باشد به این که سایت سریع‌تر در نتایج جستجو قرار بگیرد کمک می‌کند.

 

همچنین لینک ها در این سایت باید مطابق با اصول سئو باشند و بهتره که کار هایی در صفحات و محتوای سایت انجام شود که از نظر محتوای کپی به مشکل بر نخورید، چرا که ممکن است کاربر از سایت های دیگر متن آگهی خود را کپی کند و بیاورد.

 

این نوع سایت چون دارای حجم زیادی از نیازمندی و آگهی است و هر آگهی دارای تصویر می‌باشد بهتر است تصاویر فشرده سازی شوند تا پهنای باند زیادی مصرف نکند.

برچسب ها: