×

طراحی سایت رستوران و فست فود

2017/08/12
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 2780 بازدید

سایت رستوران باید چه امکاناتی داشته باشد ؟

صفحه درباره رستوران
معرفی منوی رستوران

طراحی سایت رستوران و فست فود باید طوری باشد که زمینه فعالیت و نوع خوراک های رستوران در همان ثانیه های ابتدایی ورود کاربر به او القا شود، برای مثال افراد به رستوران هایی می‌روند که فقط استیک سرو میکنند یا برخی دیگر گیاه خوار هستند و به دنبال رستوران هایی هستند که خوراک های گیاهی و فاقد گوشت سرو می‌کنند.

کاربر پس از ورود به سایت باید به سادگی بتواند منوی رستوران و نوع غذا های آن را مشاهده کند، خیلی خوب است که موارد به کار رفته در تهیه غذا و میزان کالری های آن هم درج شود.

خیلی خوب است که غذای روز در همان روز در سایت معرفی و به کاربران معرفی شود.

 

اگر فرایندی در سایت تعریف شود که کاربران اطلاعات خود را وارد کنند و در ازای آن یک آفر ویژه به او داده شود باعث این می‌شود که کاربر اولا حتما به رستوران معرفی شده مراجعه کند دوما شما اطلاعات تماس او را دارید و می‌تواند در زمان های مختلف با او تماس بگیرید و برای رستوران خود بازاریابی کنید.

 

غذا های رژیمی را معرفی کنید و دستور پخت آن‌ها را در سایت قرار دهید همچنین به منو غذایی خود نیز آن‌ها را اضافه کنید تا افرادی که دغدغه چاقی هم دارند با خیال راحت بتوانند به رستوران شما بیایند و از خوراک های رژیمی شما استفاده کنند.

 

می‌توانید با قرار دادن عادات غذایی درست و غلط کاری کنید که کاربران مطالب شما را به صورت مسری بین دوستان خود پخش کنند و از این طریق بتوانید مشتریان جدیدی را بیابید.

در صفحه تماس با ما روش های تماس با رستوران و حتما مسیر های رسیدن به رستوران را معرفی کنید، و حتما جاهای پارک مناسب را به کاربران خود معرفی کنید.

برچسب ها: رستوران