×

طراحی سایت شخصی

2017/08/12
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 1572 بازدید

به طور کلی هر کسی می‌تواند یک سایت شخصی برای خود داشته باشد، در این سایت زندگینامه، تخصص ها، رزومه کاری،...

یک سایت شخصی با خلاصه‌ای از فعالیت ها و تصاویر شما آغاز می‌شود راه های ارتباطی مانند ایمیل، شماره تلفن، آدرس و سایر موارد در اخیار کاربران قرار می‌گیرید.

 

می‌توانید با وارد کردن شبکه‌های اجتماعی خود در سایت شخصی، با کاربران سایت در شبکه‌های اجتماعی هم در ارتباط باشید و آن‌ها را ترغیب کنید تا در شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز شما را دنبال کنند.

 

رزومه در سایت شخصی

به صورت آنلاین می‌توانید رزومه خود را وارد کرده و افرادی که مایل هستند رزومه شما را ببینند داخل سایت آن را به همراه سوابق و یا نمونه کارهایتان مشاهده کنند.

 

گالری تصاویر در سایت شخصی

شاید مایل باشید تصاویر خود و یا پروژه‌هایی که انجام داده‌اید را در سایت نمایش بدهید توسط گالری تصاویر می‌توان این کار را انجام داد.

 

استفاده از سایت شخصی به جای کارت ویزیت

چون تمام اطلاعات تماسی شما در سایت شخصی درج شده است، دیگر نیازی نیست کارت ویزیت فیزیکی داشته باشید، با دادن این سایت می‌توانید اطلاعات کاملی را در اختیار افراد قرار دهید، همچنین اگر نمی‌توانید توضیحات کاملی را در کارت ویزیت خود داشته باشید می‌توانید آدرس سایت را در کارت ویزیت درج کرده تا افراد با ورود به صفحه شخصی شما اطلاعات جامعی در مورد شما کسب کنند.

 

خیلی از افراد هم اکنون به دنبال فردی با تخصص شما هستند اما بخاطر این که سایتی ندارید و یا سایتتان کامل نیست نمی‌توانند شما را پیدا کنند، با داشتن یک سایت و رعایت اصول سئو و بازاریابی اینترنتی، می‌توانید کاری کنید تا افراد با جستجوی تخصص یا نام شما و یا موارد مربوطه به سایت شما وارد شوند.

 

برندینگ شخصی با سایت

همچینین با داشتن یک سایت شخصی می‌توانید روی برندینگ شخصی خود نیز کار کنید و خودتان را بیشتر به افراد بشناسید.

برچسب ها: طراحی سایت شخصی