×
طراحی سایت شرکتی و خدماتی

کسب و کار و برند خود را به دنیا معرفی کنید !

با داشتن یک وب سایت موفق، بین رقبا بدرخشید و اولین انتخاب مخاطبان باشید!

 

همانطور که میدانید معرفی شرکت به شکل سنتی با هزینه های بسیار زیادی انجام می‌شود مثلا آگهی در روزنامه ها، اجاره کردن بیلبورد های تبلیغاتی، تبلیغات تلویزیونی و مطمئنم تایید میکنید که تبلیغات در این رسانه ها از بازخورد بالایی برخوردار نیستند.

 

با یک بررسی ساده متوجه می‌شوید که امروزه سایت های اینترنتی و فعالیت در فضای مجازی بازخورد چندین برابر تبلیغات سنتی دارند. شما با داشتن یک سایت اینترنتی و تولید محتوای ارزشمند در زمینه تخصصی خودتان به سادگی میتوانید کاربرانی که در اینترنت دنبال آن موضوع خاص هستند را به سمت کسب و کار خود هدایت کنید و با استفاده از روش های بازاریابی اینترنتی آن‌ها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید.

 

ویژگی های سایت شرکتی و خدماتی

- ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس هست و مخاطبان از هرجای دنبال در هر ساعتی به اطلاعات شرکت و کاتالوگ های شما دسترسی دارند و می‌توانند از طریق فرم تماس برای شما پیام ارسال کنند و شما در ساعات اداری به آن ها پاسخ دهید!

- حتی در تعطیلات می‌توانید بازاریابی خدمات خود را انجام دهید و اطلاعات تماس مشتریان را به روش‌های نوین بازاریابی ایمیلی دریافت کنید.

 

 

پس از طراحی سایت و تحویل آن، یک جلسه رایگان مشاوره برای بازاریابی و معرفی سایت در اینترنت از ما هدیه خواهید گرفت! در این جلسه روش های مختلف معرفی سایت و افزایش بازدید سایت را آموزش خواهید دید و همچنین روش تبدیل بازدید کننده به کاربر و کاربر به مشتری را در قیف بازاریابی خواهید آموخت.

 

پس فرصت را از دست ندهید و علاوه بر داشتن یک سایت حرفه‌ای از یک جلسه آموزشی رایگان برای کار با سایت و معرفی آن در اینترنت بهره مند شوید.


 

شما هم پیش از طراحی و تهیه سایت در اینترنت جستجو کردید و به این صفحه رسدید پس مطمئنم تایید میکنید دیگران نیز برای دریافت خدماتی که شما ارائه میدهید پیش از این که کار دیگری انجام دهند در اینترنت جستجو می‌کنند ! پس از شما هم حضور فعال در اینترنت داشته باشید شانس این که جزو نتایج اول جستجو ها و در دید مخاطبان دیده شوید بسیار بیشتر می‌شود و فروش خود را هر روز می‌توانید افزایش دهید!

 

طراحی و آماده سازی سایت چقدر زمان می‌برد ؟

این مورد به حجم کار و موارد اختصاصی مد نظر شما بستگی دارد اما معمولا بین ۱۵ تا ۳۰ روز کاری زمان نیاز است.

 

هزینه طراحی سایت چقدر است ؟

دقیقا بستگی به نوع سایتی که مد نظر شما هست بستگی دارد برای اطلاع دقیق از قیمت لطفا با شرکت تماس بگیرید کارشناسان ما علاوه بر مشاوره رایگان موارد مورد نیاز شما را می‌پرسند و بنا به حجم کار قیمتی را به شما اعلام می‌کنند.

 

بازدید سایت من چقدر خواهد بود ؟

این مورد بستگی به میزان فعالیت شما در تولید محتوای سایت و بازاریابی اینترنتی شما دارد، در جلسه رایگان مشاوره که پس از طراحی و تحویل سایت به شما می‌دهیم تمام موارد و کار هایی که باید انجام شود تا تعداد بازدید و نرخ تبدیل سایت شما افزایش پیدا کند را به شما خواهیم داد.

 

احتیاج به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید 02166733445

برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید