×

طراحی سایت شرکتی

2017/07/22
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 1850 بازدید

مدت هاست که ما از سمت بازاریابی سنتی به سمت بازاریابی نسل سوم و ارتباط مستقیم با مشتری حرکت کرده ایم، لازمه...

خیلی ها برای بازاریابی و فروش محصولات خود از مطبوعات استفاده می‌کنند اما ما یک پیشنهاد خیلی بهتر برای شما داریم، طراحی سایت شرکتی برای شما !

 

توسط یک سایت اینترنتی شما به راحتی می‌توانید خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت خود را در دید عموم قرار دهید و تا دیگران شما را ببینند و با شما در تماس باشند.

 

یک سایت اینترنتی به صورت ۲۴ ساعته آنلاین است و برای شما بازار یابی انجام می‌دهد، البته به شرطی که اصول بازاریابی اینترنتی در این سایت رعایت شده باشد.

 

حتا در نیمه شب و وقتی شما در خواب هستید سایت می‌تواند برای شما مشتریانی را بیابد اطلاعات آن‌ها را جذب کند و اگر حتا فروش آنلاین ندارید در روز بعد می‌توانید با مشتریان در ارتباط باشید و محصولات خود را به آن‌ها بفروشید.

 

البته داشتن سایت به این امکان محدود نبوده شما حتا می‌توانید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و محصولات و حتا خدمات خود را به صورت آنلان به فروش برسانید.

 

اگر سایت ندارید و یا سایت دارید و از عملکرد آن راضی نیستید هنوز دیر نشده همین حالا تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید یا شماره خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

برچسب ها: