×

طراحی سایت فروشگاهی

2017/07/22
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 1766 بازدید

ایده‌ای برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارید ؟ ولی نمیدانید از کجا باید شروع کنید ؟ می‌خواهید بدانید...

برایتان جالب است بدانیم فروشگاه های بزرگی همچون دیجیکالا و یا بامیلو چطور کارشان را شروع کردن و به این حجم از فروش و اعتماد کاربران رسیده‌اند ؟

 

همانطور که اطلاع دارید فروشگاه سازها و نرم افزار های آماده بسیاری برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی آنلاین وجود دارند و خیلی ها از آن‌ها استفاده می‌کنند، ولی به نظر شما به اندازه فروشگاه های معتبر و بزرگ فروش دارند ؟ اصلا چند درصد از مشتریان آن‌ها را به خود اختصاص داده اند ؟

آنچه مسلم است تعداد خیلی کمی ! اما اصلا برای همان تعداد بسیار کم هم تدبیری می‌اندیشند که چطور حفظ شوند و فقط خریدار نباشند بلکه ه مشتریان و مشتریان دو آتشه تبدیل شوند ؟

 

اولین نکته برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق این است که اصول بازاریابی اینترنتی و فروشگاه الکترونیکی را در آن رعایت کرده باشیم.

 

دومین نکته داشتن نرم افزاری قوی و قابل توسعه برای کار است که اولا از امنیت بالا برخوردار باشد دوما قابل به روز رسانی برای اضافه نمودن امکانات جانبی در آینده باشد.

 

پس برای شروع و راه اندازی یک سایت فروشگاهی نیاز دارید تا هم از نظر بازاریابی اینترنتی اطلاعات داشته باشید و هم در مورد فروشگاه داری آنلاین اطلاعات داشته باشید در کنار آن از یک سیستم فروشگاهی آنلاین نیز بخوردار باشید که دارای امکانات و جزئیات کامل یک فروشگاه آنلاین شامل: دسته بندی، لیست محصولات، سبد خرید، فرم سفارش، صدور فاکتور، انبار داری و … باشد.

 

ما در شرکت تحلیل داده قول می‌دهیم به شما کمک کنیم تا یک فروشگاه آنلاین با تمامی استاندارد های مطرح شده داشته باشید و همچنین در زمینه بازاریابی اینترنتی شما را راهنمایی خواهیم کرد و پیشنهاداتی برای بهبود و افزایش فروش و جذب مشتری خواهیم داشت.

 

منتظر چه چیزی هستید ؟ همین حالا تلفن را بردارید و پشتیبانی شرکت تحلیل داده تماس بگیرید و یا شماره خود از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

برچسب ها: