×

طراحی سایت

2017/07/10
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 3088 بازدید

امروز داشتن سایت یک الزام است، البته سایتی که با استاندارد های روز و بازاریابی اینترنتی طراحی و پیاده سازی...

داشتن یک سایت استاندارد به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را به بازار جدیدی معرفی کنید، بتوانید مشتریان بیشتری کسب کنید و آن‌ها را حفظ و نگهداری کنید. این کار با داشتن یک سایت استداندارد و رعایت اصول بازاریابی اینترنتی امکانپذیر بوده و رشد کسب و کار شما را تضمین می‌کند.

 

رعایت اصول سئو، رابط و تجربه کاربری سایت، مدیریت محتوا و توسعه‌پذیری سایت از جمله مواردی است که باید در طراحی سایت لحاظ شوند و ما به شما برای رسیدن به این هدف و داشتن سایتی استاندارد با تمامی این ویژگی ها کمک می‌کنیم.

 

هدف ما طراحی سایت مطابق با استاندارد های روز و خواست شماست.

 

سئو (بهینه سازی موتور های جستجو)

یکی از مهم ترین مباحث در طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بهینه بودن سئوی داخلی سایت است، سایت‌های طراحی شده توسط شرکت تحلیل داده این ویژگی را دارا می‌باشند و دیگر کاربر دغدغه بهینه کردن سایت و لینک‌های داخل سایت را نخواهد داشت.

 

رابط کاربری و تجربه کاربری (Ui/Ux)

پس از ورود کاربر به سایت، ما تنها ۳ ثانیه فرصت داریم تا نظر او را جلب کنیم که روی یک لینک دیگر کلیک کرده و هدایت شود به سمت هدف مورد نظر، این هدف می‌توند خرید یک محصول یا خدمات باشد یا گرفتن تماس با شرکت شما.

ما با توجه به زمینه فعالیت و کسب و کار شما، Ui و Ux مناسب و اختصاصی را طراحی و پیاده سازی می‌کنیم تا بیشترین نرخ تبدیل را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

مدیریت محتوای سایت

یک سایت موفق، سایتی است که مرتب به روز شود و اطلاعات جدید به آن اضافه شود و همچنین اطلاعات قبلی آن هم به روز رسانی شوند، ما وب سایتی را برای شما طراحی می‌کنیم که به طور کامل توسط شما قابل مدیریت و به روز رسانی باشد و هیچ نیازی به دانش فنی ندارد.

البته تولید محتوا نیاز به تخصص دارد تا با اصول سئو سازگاری داشته باشد، ما در این زمینه هم شما را یاری خواهیم کرد.

 

توسعه‌ی وب سایت

تکنولوژی روز به روز در حال رشد است و هر سایتی روزی نیاز به بهینه شدن و هماهنگی با شرایط جدید را باید داشته باشد، شرکت تحلیل داده سایت ها را با استاندارد بالا و قابلیت توسعه پذیری طراحی کرده و هر زمان نیاز به به روز رسانی و هماهنگ سازی با استاندارد های جدید داشته باشد این کار قابل انجام است.