×

طراحی وب سایت صنعتی

2017/07/30
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 3244 بازدید

کارخانه ها ،کارگاه ها و مراکز صنعتی می توانند با داشتن وب سایت و معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان در...

با افزايش رقابت در بازارهاي داخلي و خارجي، هر يك از صنايع در صدد معرفي محصولات صنعتي خود و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار برآمدند. مشتریان زیادی وجود دارد که هنوز شما را نمی شناسند و یا با محصولات و سرویس های شما به خوبی آشنا نیستند. با طراحی وب سایت صنعتی می توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود در سراسر دنیا معرفی کنید و در افزایش درامد خود گامی موثر بردارید.

در گذشته به دلیل کم بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک محصول ؛ نیاز چندانی برای داشتن وب سایت صنعتی احساس نمی شد ولی در چند سال اخیر با رشد تولیدات و همچنین آشنایی مشتریان با دنیای اینترنت ؛ بسیاری از مشتریان داخلی و خارجی کالاهای مورد نیاز صنعتی خود را به واسطه اینترنت و وب سایت فروشنده خریداری مینمایند و بدون اینکه زمان خود را صرف نمایند یا حتما به مکان مورد نظر مراجعه نمایند.

البته امکانات وب سایت صنعتی می تواند بسیار گسترده باشد که با توجه به  زمینه فعالیت هر شرکت یا کارخانه(کارگاه) صنعتی می تواند در نظر گرفته شود. می توان امکانات زیر را مناسب یک وب سایت صنعتی دانست:

 1. تاریخچه و معرفی واحد صنعتی
 2. معرفی هیات مدیره
 3. معرفی خدمات و محصولات
 4. معرفی افراد شاغل در کارخانه یا واحد صنعتی
 5. معرفی خدمات ارائه دهنده
 6. معرفی محصولات به همراه تصاویر و مشخصات  فنی و ویژگی های آنها
 7. نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها
 8. ارائه کاتالوگ محصولات
 9. فروش آنلاین و قسمت فروشگاه
 10. مقالات و اخبار، اطلاعیه های  مرتبط با فعالیت واحد صنعتی
 11. نمایندگی ها و خدمات پس از فروش
 12. بخش پشتیبانی آنلاین مشتریان
 13. گالری تصاویر و ویدئو
 14. معرفی شرکای شرکت و واحد صنعتی
 15. اطلاعات تماس و آدرس
 16. ...

شرکت تحلیل داده در طول سالیان توانسته است با توجه به نیازهای اصلی مشتریان ، وب سایت های صنعتی و کارگاهی فراوانی را طراحی و پیاده سازی نماید.کارشناسان شرکت ما در هر زمانی آماده ازائه راهنمایی و مشاوره رایگان با شما هستند.