×

طراحی سایت همایش

2017/08/12
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 2851 بازدید

امروزه بیشترین ثبت نام های همایش‌های موجود به صورت آنلاین و بر روی وب سایت همایش صورت می‌گیرد و کاربران پس...

سایت همایش باید پس از ورود کاربر القا کننده موضوع همایش یا سمینار باشد و یا اگر چند همایش برگزار می‌کنید باید به صورت اسلایدر همایش ها را معرفی کنید.

 

پس از ورود کاربر به سایت ۳ الی ۵ ثانیه فرصت داریم که او را ترقیب کنیم تا کار ارزشمند مورد نظر ما را انجام دهد و آن کار ارزشمند در اینجا خرید یا ثبت نام در همایش مورد نظر ما است.

 

سایت باید طوری طراحی شده باشد که ارزش پیشنهادی را در کمتر از چند ثانیه به مخاطب القا کند.

 

همچنین سایت باید طوری طراحی و پایه ریزی شود که آهنربای ایمیل کاربران باشد به این معنی که کاربر پس از ورود به صفحه همایش یا صفحات دیگر در ازای دریافت یک سری اطلاعات ارزشمند ایمیل خود را به ما بدهد تا ما بتوانیم روی این کاربران ایمیل مارکتینگ هدفمند مطابق با تمایلات آن کاربر خاص انجام دهیم.

 

به یاد داشته باشید که این کار را می‌توان روی شماره موبایل های کاربرانتان هم انجام دهید.

 

مورد مهم بعدی دارا بودن استاندارد های سئو برای موتور های جستجو می‌باشد. بیشترین نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه را نتایج جستجو برای ما به ارمغان خواهند آورد، چرا که کاربری که دنبال آن موضوع است وارد صفحه می‌شود.

 

پس باید استاندارد های کاپی‌رایتینگ یا تبلیغ نویسی برای موتور های جستجو را بدانید، نوشتن عناوین و توضیحات متا بسیار اهمیت دارند و در تعداد کلیک ها و بازدید ها تاثیر خواهند گذاشت.

 

موضوع باید مرتبط با محتوای صفحه باشد و دقیقا همانی باشد که کاربر دنبال آن است، این به بهبود و افزایش نرخ تبدیل سایت شما هم کمک خواهد کرد.

 

از دیگر نکات سایت همایش داشتن نماد الکترونیک و درگاه پرداخت است که کاربر به راحتی توسط کارت عابر بانک خود بتواند به راحتی خرید خود را ثبت کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت همایش لطفا با شرکت تحلیل داده تماس بگیرید.

برچسب ها: همایش