×

مراحل و روند طراحی سایت

2017/08/22
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 2862 بازدید

روند طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی

شناخت نیازهای مشتری با جزییات کامل و دقیق

 

در مرحله نخست از پروژه طراحی سایت، کارشناسان ما ضمن بررسی کامل پروژه و درخواست های مشتری و یافتن نیازهای مشتری اقدام به تهیه یک پروپوزال مکتوب می کنند و این پروپوزال برای مشتری ارسال می کردد.پس از تایید کلی پروپورال، برنامه ریزی جهت ادامه کار و امکانات مورد نیاز پروژه طراحی سایت انجام میشود.

کارشناسان ما پس از تحلیل و بررسی و با توجه به پروپوزال تایید شده اقدام به طراحی مناسب ترین طراحی و راهکار با توجه به نیاز شما می کنند.

قدم بعدی طراحی گرافیکی و قالب وب سایت می باشد.

 

طراحی قالب گرافیکی وب سایت با توجه به سلیقه و زمینه کاری شما

 

در این مرحله و فاز طراحی قالب وب سایت ، قالب اصلی صفحات با توجه به رنگ بندی ، برندینگ و لوگوی کارفرما انجام می شود. به صورت کلی یک طرح گرافیکی (عکس) آماده می شود و به کارفرما ارائه می گردد. طراحی قالب سایت شامل طراحی پیش طرح به صورت تصاویر صفحه اصلی سایت، صفحه درباره ما ، صفحه مطالب ، تماس با ما و ... خواهد بود. تمامی این پیش طرح ها به تایید کارفرما خواهد رسید. در این مرحله کارفرما مجاز به اعمال تغییرات خواهد بود.

در صورت نیاز تغییرات در پیش طرح ها انجام می گردد و پس از تایید کارفرما ،اقدام به ساخت قالب وب سایت و کد نویسی قالب سایت می شود.

مرحله بعدی برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت می باشد.

 

برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت

 

در این مرحله طراحی سایت و امکانات مورد نیاز وب سایت با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا کد نویسی و برنامه نویسی می شود ، در فاز برنامه نویسی به هیچ عنوان از سیستم های تولید وب سایت آماده (CMS) و پلاگین ها و کدهای آماده استفاده نمیشود. در کدنویسی سایت ما از زبان محبوب PHP استفاده می کنیم و طراحی و برنامه نویسی به صورت کاملا اختصاصی می باشد.

کد نویسی تماما به صورت ماژول گرا و دارای قابلیت توسعه انجام می گیرد. در هنگام کد نویسی رعایت استانداردهای روز و سبک ، سریع بودن کد ها و اصول امنیتی مد نظر قرار می گیرد.

در مرحله نهایی اقدام به تست و بازبینی وب سایت می شود طی جلسه ای آموزش کار کردن با وب سایت به نماینده کارفرما ارائه می شود و وب سایت در اختیار کارفرما قرار می کیرد.

برچسب ها: