×

پشتیبانی طراحی سایت

2017/08/22
تحلیل داده
چکیده این مطلب
خدمات 1550 بازدید

هر سایتی پس از این که طراحی می‌شود نیاز به پشتبانی دارند، پشتیبانی هایی که از یک سایت می‌توان انجام داد

پشتیبانی امنیت سایت

 

یکی از موارد خیلی مهم که باید در طراحی و نگهداری سایت به آن اهمیت داده شود امنیت وب سایت است، چون اگر سایت امنیت نداشته باشد کسب و کار شما به خطر خواهد افتاد و به سادگی سایت هک می‌شود.

 

پشتیبانی فنی سایت

 

طراحی سایت یک کار برنامه نویسی و فنی است، بخشی از مدیریت سایت مربوط به پس زمینه و نرم افزار سایت می‌شود، نرم افزار سایت ممکن است نیاز به بروز رسانی پیدا کند و یا مشکل پیش بیاید که نیاز به حل کردن مشکل داشته باشد همچنین شاید بخواهید امکان جدیدی به سایت اضافه کنید، پشتیبانی فنی اینجا به کار شما می‌آید.

 

پشتیبانی تولید محتوای سایت

 

در نگهداری سایت، محتوای سایت همه چیز است، یعنی شما که الان دارین اینم مطلب را می‌خوانید در حال مطالعه‌ی محتوای سایت هستید و احتمالا از گوگل یا سایر راه ها وارد سایت شدید، این محتوا بوده که باعث شده وارد این صفحه و سایت ما شوید تا این مطلب را مطالعه کنید.

 

بازاریابی اینترنتی و سئوی سایت

هر سایت اینترنتی نیاز به بازاریابی دارد، پس از طراحی سایت شما باید کاری کنید که از کانال های مختلف بازدید کننده وارد سایت شما شود.

 

یکی از کانال های قدرتمند موتور جستجوی گوگل است، با بهینه سازی و سئوی سایت می‌توانید عمده بازدید کنندگان سایت خود را تامین کنید.

 

مرحله بعد از این که کاربر وارد سایت شما شد تبدیل این بازدید کنندگان به کاربر و سپس تبدیل کاربران به مشتری است. مشتری که پول بابت خدمات شما پرداخت کند.

 

این تمام کار هایی است که در بازاریابی اینترنتی باید انجام دهید، البته دارای زیر مجموعه ها و فعالیت های دیگری هم هست مثل بازاریابی محتوایی که شامل متن، تصاویر، اینفوگرافیک، ویدئو و … می‌شود، مدیریت شبکه های اجتماعی، برگزاری کمپین های تبلیغاتی و …

برچسب ها: