تبلیغات در گوگل

برخی از ویژگی های تبلیغات گوگل

 

گوگل ادوردز یکی از سرویس های قابل ارائه توسط شرکت گوگل بوده که به شما اجازه می دهد با پرداخت هزینه در صفحه نتایج گوگل ظاهر شوید.گوگل برای کمک به شما در بازاریابی محصولات یا خدماتتان در موتور جستجوی گوگل و سایت های وابسته به آن توسعه داده است. در روش تبلیغاتی گوگل ادوردز متن تبلیغ در نتایج گوگل برای کوئری های مرتبط نشان داده می شود. این یک سیستم پرداخت به ازای کلیک ( PPC یا Pay-per-click) است.

حتماً تا بحال در هنگام سرچ کلمات کلیدی در صفحه های نتایج جست‌ و جوی گوگل دیده اید که در نتایج مرتبط ٬ تبلیغات متنی کوچکی با نشان  Ad عبارت ادوردز نشان داده می شوند که همان تبلیغ گوگل ادز Google Adwords هستند.

امروزه بهترین و موثرترین روش، تبلیغات در گوگل ادوردز و بازاریابی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو است.

 

گوگل ادز

– پرداخت به ازای کلیک

تبلیغات شما در ادوردز گوگل همیشه فعال است اما تنها زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که کاربر روی عنوان آگهی شما کلیک می‌کند و وارد صفحه سایت شما می‌شود.

– تنها در چند دقیقا صدر نشین شوید

یکی از روش های آوردن مخاطب روی سایت سئو است ولی بسیار زمانبر، در کنار فرایند سئوی سایت خود می‌توانید از ادوردز گوگل استفاده کنید تا کمتر از ۱۰ دقیقه بالا تر از تمام رقبای خود دیده شوید.

– نمایش به مخاطب هدف

یکی دیگر از نکات مثبت ادوردز علاوه بر پرداخت هزینه به ازای کلیک، نمایش آگهی دقیقا به کسی است که به دنبال آن محتواست.

– محاسبه سود و نرخ بازگشت سرمایه

از همان زمانی که تبلیغات خود را شروع می‌کنید در ادوردز می‌توانید هدف تعیین کنید و نرخ بازگشت سرمایه از این طریق را در گوگل ادوردز محاسبه کنید.

 

تعدای از گوگل ادوردز که شرکت تحلیل داده برای مشتریان خود انجام داده است

© شرکت تحلیل داده الهام بخش - Tahlil Dadeh Co. | Tahlil Dadeh Elham Bakhsh

فرم مشاوره

دریافت مشاوره رایگان!
close-link
مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره طراحی سایت لطفا شماره تلفنتان را وارد کنید.

با من تماس بگیرید!
close-link