مدیریت و راه اندازی کسب و کار آنلاین

مدیریت و راه اندازی کسب‌وکار اینترنتی

راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی و مدیریت آن برای شما

راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی

اگر در حال حاضر شغلی دارید و در حال خدمات رسانی به مشتریان در اطراف خود هستید و به فکر راه اندازی کسب‌وکار اینترنتی یا به عبارتی قصد آنلاین کردن کسب‌وکارتان را دارید پیشنهاد خوبی برایتان داریم، لطفا این متن را تا انتها بخوانید تا حداقل با فرایند راه‌اندازی کسب‌وکار آشنا شوید!

بهبود کسب و کار آنلاین

طراحی وب سایت

پیش از هر چیز اگر وب‌سایت ندارید باید برای طراحی آن اقدام کنید، سایت مثل مغازه و دفتر شرکت شماست، جایی باید داشته باشید که افراد بیایند و با خدمات شما آشنا شوند یا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند. پس پیش از هر چیز باید اقدام کنید و سایت خودتان را طراحی کنید.

البته ناگفته نماند سایت مهم است اما همه چیز نیست ما باید سایت را داشته باشیم و کارها و فعالیت‌هایی که قصد انجامشان را داریم روی آن پیاده کنیم.

مثلا برای اس‌ام‌اس مارکتینگ یا ایمیل مارکتینگ وقتی سایت داشته باشید خیلی راحت‌تر می‌توان ایمیل و شماره مشتریان را جذب و در ادامه به آن‌ها ایمیل و پیامک ارسال کرد. پس در شروع کار خیلی مهم است که یک سایت داینامیک با استانداردهای UI/UX و استاندارد داشته باشیم.

سایت اینترنتی باید طوری طراحی شده باشد که مخاطب پس از ورود بدون فکر کردن و اتلاف وقت به یکی از اهدافی که برایش تعریف کردیم برسد، مثلا اگر قرار است با ما تماس بگیرد باید به سرعت بتواند شماره‌های تماس شما را یافته و با یک کلیک با شما تماس بگیرد، یا اگر قرار است محصول یا خدمتی را سفارش دهد به همین صورت باید خیلی راحت و بدون اتلاف وقت و انرژی به هدفی که برایش در نظر گرفتیم برسد.

بله درست متوجه شده‌اید پس از ورود کاربر به سایت ما باید هدفی را برای او در نظر بگیریم و کاری کنیم که آن را انجام دهد و در این صورت می‌توانیم بگوییم ما هم به هدف خودمان رسیده‌ایم که این هدف می‌تواند کلیک کردن، تماس گرفتن یا خرید یک محصول باشد!


بازاریابی محتوایی، سئو و تبلیغات

پس از طراحی وب‌سایت ما باید روی بازاریابی محتوایی و سئوی آن کار کنیم و از این طریق بازدید کنندگانی را از سراسر ایران یا جهان جذب کنیم (اگر می‌توانید محصول یا خدمات را به سراسر ایران ارائه دهید). ما در شرکت تحلیل داده این کار را به صورت کاملا اصولی انجام می‌دهیم و بسته به نوع سایت و کلمات کلیدی در بازه های زمانی مختلف کلمات کلیدی را به صفحات و نتایج اول گوگل بیاوریم تا بازدید کنندگان کلیک کنند و وارد سایت شوند.

در کنار طی شدن فرایند سئو و بازاریابی محتوایی پیشنهاد ما استفاده از امکانات جانبی گوگل مثل تبلیغات کلیکی Google Ads هست که می‌توانید در کوتاه ترین زمان ممکن (در چند ساعت) به صدر نتایج جستجو آمده و برای خودتان مخاطب جذب کنید. این سرویس گوگل بسیار جذاب است چرا که می‌توانید خیلی سریع با کلمات دلخواهتان کلیک بگیرید و افراد را به مشتری تبدیل کنید!

تبلیغات گوگل کلیکی است و دقیقا بر اساس کلیک‌ها و افرادی که وارد سایت شما شده اند پول پرداخت می‌شود مثلا با ۱۰۰ دلار می‌توانید حدود ۳ تا ۵ هزار کلیک و کاربر دریافت کنید و عدد بسیار خوبی است برای این میزان از سرمایه گذاری.

پس از این که بازاریابی محتوایی، سئو و تبلیغات گوگل اجرا شد بازدید کنندگانی مرتبط با موضوع شما وارد سایتی که طراحی کردیم می‌شوند از این به بعد کار ما به عنوان یک دیجیتال مارکتر یا بازاریاب باید این باشد که آن‌ها را در قیف فروش هدایت کنیم و به جایی که می‌خواهیم برسانیم.

با توجه به این که ما چند دسته مخاطب داریم که یک عده افراد ناچار به خرید و عده‌ای افراد مردد هستند نوع بازاریابی و مطالب ما متفاوت است. مثلا فرض کنید شما میخواهید یک هندزفری خریداری کنید و به این محصول نیاز دارید، در گوگل جستجو می‌کنید خرید هندزفری وارد یک فروشگاه اینترنتی می‌شود که هندزفری مورد نظر شما را موجود دارد. حال این سایت از نظر Ux طوری طراحی شده باشد که شما را بتواند قانع کند که پول را پرداخت و محصول را دریافت کنید برنده است اما اگر در این مرحله نتواند شما را متقاعد کند قطعا شما سراغ فروشگاه دیگری خواهید رفت.

در حالتی هم ممکن است شما الان قصد خرید هندزفری را نداشته باشید و عبارت (انواع هندزفری بیسیم) را جستجو می‌کنید وارد یک مقاله از یک فروشگاه اینترنتی می‌شود که انواع هندزفری را به شما معرفی کرده در انتها به شما پیشنهاد می دهد که ایمیل خودتان را وارد کنید تا لیست جدیدترین هندزفری ها را برای شما ارسال کند.

از اینجا به بعد بدون این که اطلاع داشته باشید آن سایت شما را وارد یک قیف فروش کرده که به مرور شما را ترغیب می‌کند که با پیشنهاد ویژه‌ای هندزفری که بعدا نیاز پیدا خواهید کرد را خریداری کنید.

این کاری هست که در بازاریابی سنتی بسیار سخت و تقریبا نشدنی است اما در بازاریابی آنلاین خیلی راحت و سریع می‌توانید به این هدف برسید.


شبکه های اجتماعی

تا اینجا با خلاصه‌ای از فرایندی که پس از طراحی سایت و تولید محتوا و سئو تبلیغات در گوگل صورت می‌گیرد آشنا شدید. از اینجا به بعد باید یک تریبون برای کسب‌وکارتان ایجاد کنید که این تریبون می‌تواند پروفایل‌های شبکه اجتماعی شما مثل صفحه اینستاگرام باشد.

افراد وقتی ببینند شما پیج اینستاگرام دارید قطعا برای آشنایی بیشتر و ارتباط نزدیک‌تر با مجموعه شما آن‌را دنبال خواهند کرد تا از مطالبی هم که اینجا منتشر می‌کنید (البته اگر مفید باشد) استفاده کنند.

از این پس می‌توانید برای اطلاع رسانی به مشتریان خود نیز از همینجا استفاده کنید مثلا اگر خدمات یا محصولات جدید اضافه کردید می‌توانید معرفی کنید. یا اگر فروش ویژه دارید یا میخواهید نظر سنجی کنید میتوانید از این رسانه‌ها برای این کار استفاده کنید.

به عبارتی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی می‌توانید خیلی نزدیک‌تر به مشتریان و مخاطبان خود باشید.

اگر طبق مواردی که مطرح کردیم پیش بروید و کسب‌وکار آنلاین خودتان را راه اندازی کنید می‌توان انتظار داشت که پس از چند ماه نتایج مثبتی از تمام فعالیت‌های انجام شده حاصل خواهد شد.

پشتیبانی سایت

تا زمانی که می‌خواهید از سایت نتیجه مثبت بگیرید باید به آن رسیدگی کرد، به عنوان مثال باید روش‌هایی غیر از ورودی‌های ارگانیک و تبلیغات کلیکی گوگل نیز پیدا کنیم و مخاطب وارد سایت کنیم به عبارتی سایت برای زندگی کردن نیاز به خون تازه یا همان بازدید کننده تازه دارد.

البته این همه کار نیست و در کنار ورود کاربران جدید باید به صورت مرتب روی رابط کاربری سایت و نرخ تبدیل آن کار کرد. حتما الان برایتان سوال پیش آمده که نرخ تبدیل چیست. به صورت خلاصه به درصدی از بازدید کنندگان که کار مورد نظر ما را در سایت انجام داده‌اند نرخ تبدیل می‌گویند.

مثلا اگر ۲۰۰۰ نفر وارد سایت شوند و ۱۰۰ نفر با ما تماس بگیرند یا سایر اهداف ما را تیک بزنند نرخ تبدیل ما ۵ درصد بوده است. هرچقدر تعداد بازدید کنندگان و همچنین نرخ تبدیل را همزمان با هم بالا ببریم به همان میزان نتیجه‌ای که حاصل می‌شود بهتر و رضایت‌بخش‌تر خواهد بود.

پس یکی دیگر از کارهای مهمی که در حفظ و نگهداری سایت بسیار مهم است و باید به صورت مرتب انجام داد تزریق خون تازه به سایت (همان بازدیدکنندگان جدید) و بهبود درصد نرخ تبدیل است. هرچقدر میزان افرادی که به انتهای فانل فروش ما می‌رسند بیشتر باشد بازگشت سرمایه سریع‌تر و سود شما نیز بیشتر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید!

مدیریت کسب کار آنلاین

اگر بتوانید تمام فعالیت‌های مطرح شده را خودتان یا تیمتان انجام دهد که بسیار عالی هست و از روی همین نقشهٔ راه که مطالعه کردید می‌توانید پیش بروید و به نتایج دلخواهتان برسید چون سرنخ‌های بسیار مهمی را در اینجا نوشتیم.

اما اگر وقت آن را ندارید یا هزینه‌های سنگین آن را نمیخواهید پرداخت کنید و ترجیح می‌دهید با بروسپاری کردن آن زمان و انرژی خودتان را روی بهبود خدمات رسانی به مشتریان صرف کنید پیشنهاد می‌کنم ادامهٔ این مطلب را نیز مطالعه کنید چون پیشنهادات خوب و ویژگی برای شما که قصد دارید بخش آنلاین کسب‌وکارتان را راه اندازی کنید داریم، پس با ما همراه باشید.

خدمات اختصاصی برای کسب‌وکار هایی که در حال حاضر به صورت سنتی در حال فروش و ارائه خدمات به مشتریان خود هستند.

خدمات پیشنهادی:

 1. طراحی سایت رایگان
 2. مدیریت، به‌روزرسانی و نگهداری از سایت در مدت قرارداد
 3. هاست و دامنه رایگان در مدت قرارداد
 4. تولید محتوا و بازاریابی محتوایی در بستر وب‌سایت
 5. سئوی داخلی و خارجی برای گرفتن بازدید کننده ارگانیک از موتور جستجوی گوگل.
 6. 50 دلار گوگل ادز رایگان در مدت قرارداد (باید بررسی شود که آیا امکانش را داریم یا خیر!)
 7. مدیریت شبکه‌های اجتماعی (کانال تلگرام، اینستاگرام)

در این بسته خدمات مدیریت آنلاین کسب‌وکار به شما کمک می‌کنیم تا بدون نیاز به استخدام نیروی کار تمام وقت در مجموعه خودتان از تمام این خدمات با حداکثر توان استفاده کنید و بتوانید مشتریان و افراد بیشتری را با کسب‌وکار و خدمات خود آشنا کنید.

برخی مزایای این راهکار جامع نسبت به استخدام نیرو

 1. نیاز به آموزش نیرو و دوره کار آموزی نیست؛
 2. نیاز به اضافه کردن فردی به مجموعه و دردسر های جانبی مثل حقوق، بیمه و … نیست؛
 3. تجربه کافی کادر فنی و بازاریابی ما در زمینه مدیریت سایت، شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا؛
 4. سرعت عمل و تخصص ما در انجام امور مطرح شده؛

در این طرح شما در مدت یک سال تمام فعالیت‌های آنلاین کسب‌وکار خودتان را به عهده شرکت تحلیل داده الهام بخش قرار می‌دهید می‌توانید انتظار نتایج زیر را داشته باشید:

 1. صاحب یک سایت داینامیک می‌شوید که پس از مدت قرار داد نیز متعلق به شماست و می‌توانید پس
 2. از پایان قرارداد خودتان یا نیروی شخصی‌تان روی آن کار کند. (البته پیشنهاد ما ادامه همکاری با ماست)
 3. به مشتریان کنونی شما اضافه شده و در مقابل درآمد شما نیز افزوده خواهد شد.
 4. دارای شبکه‌های اجتماعی فعال هستید و بخش زیادی از مشتریان کنونی و جدید و بالقوه شما در آنجا حضور خواهند داشت و شما هر زمانی که بخواهید می‌توانید مطالبی را به آن‌ها اطلاع رسانی کنید یا از اخبار روز کسب و کارتان مطلع‌شان کنید.

شخصی سازی بر اساس نیاز شما

ما تمام جوانب کسب‌وکار شما را بررسی می‌کنیم چند جلسه با شما صحبت می‌کنیم و نیاز دقیق شما و کسب‌وکارتان را پیدا می‌کنیم و بر اساس مولفه‌های موجود فعالیت روی پروژه شما را آغاز می‌کنیم و گزارش کامل فعالیت‌هایی که انجام می‌گیرد را به شما می‌دهیم، البته مهم‌ترین گزارش در دستان شماست که به مرور می‌توانید تاثیر فعالیت‌های انجام شده را روی کسب‌وکار و حساب بانکی‌تان ببینید!

چرا باید از این راهکار جامع شما استفاده کنم؟

با کمی بررسی می‌توانید متوجه شوید هر قسمت از این راهکار جامع شامل پیچیدگی‌های زیادی است که اگر خودتان بخواهید آن‌ها را انجام دهید باید ساعت‌ها مطالعه کنید یا فرد یا افرادی را استخدام کنید که این کارها را برای کسب‌وکار شما انجام دهد.

مثلا برای طراحی سایت باید با یک شرکت جدا مذاکره کنید، برای سئو و تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی هم با گروه یا گروه‌های دیگر صحبت کنید و قرار داد ببندید.

ما با توجه به تجربه‌ای که در ۱۰ سال گذشته در شرکت تحلیل داده به دست آوردیم تصمیم گرفتیم که یک راهکار جامع برای جهش کسب‌وکار هایی که در حال حاضر فعال هستند و می‌خواهند برای رشد خود اقدامی کنند ایجاد کنیم.

ما به صورت حرفه‌ای و برنامه‌ریزی شده روی سیستم سازی آنلاین کسب‌وکار شما فعالیت خواهیم کرد و در ادامه کاری خواهیم کرد که تغییرات و جهش را در کسب‌وکارتان احساس کنید.

طراحی سایت حرفه‌ای مختص کسب‌وکار شما

هر شغلی که داشته باشید ما بر اساس نیاز شما یک وب‌سایت طراحی خواهیم کرد. خواه سایت شما خدماتی، شرکتی یا فروشگاهی باشد تفاوتی ندارد بر اساس نیاز بازار، مشتری و شما یک سایت با تمامی امکانات و ویژگی‌ها برای شما طراحی و ساخته خواهد شد و پلتفرم ما برای فعالیت این وب‌سایت داینامیک خواهد بود.

در تمام مراحل همراه شما خواهیم بود، برای مثال اگر بخواهیم پرداخت آنلاین روی سایت صورت بگیرد و مشتری پولی را روی سایت به ما پرداخت کند (برای دریافت اجناس یا خدمات) به شما کمک می‌کنیم تا مجوزهای لازم که در حال حاضر نماد اعتماد الکترونیک است را دریافت کنید و روی سایت قرار دهیم که بر اساس این مجوز درگاه پرداخت را تهیه کنیم (بدون نیاز به هزینه اضافه).

پس از طراحی سایت کار به اتمام نرسیده و ما روی رابط کاربری آن فعالیت می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و مطمئن شویم افرادی که به سایت مراجعه می‌کنند هدف ما هستند یا خیر؟ آیا افرادی که هدف ما هستند و به سایت مراجعه می‌کنند به اهداف خود که گرفتن خدمات از ما است میرسند یا خیر؟ به صورت کلی روی UI/UX وب‌سایت وقت می‌گذاریم تا نتیجه دلخواه را بگیریم.

نکته بعدی نگهداری از سایت است، به روز نگهداشتن وب‌سایت دغدغه اصلی ما است تا امنیت آن حفظ شود و همیشه در دسترس باشد تا خللی در کسب‌وکار شما ایجاد نشود.

هاست و دامنه اختصاصی کسب‌وکار

مهم‌ترین دارایی شما در کسب‌وکار آنلاین نام شما و پس از آن لیست مشتریانتان است که باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم. در شروع کار اگر نام دامنه (مثل: tahlildadeh.net) نداشته باشید ما یکی به نام خودتان ثبت می‌کنیم تا خیالتان از بابت این دارایی بسیار مهم راحت باشد و همیشه در دسترس خودتان داشته باشید و در کنار آن به فضایی نیاز است که اطلاعات سایت را روی آن قرار دهیم به نام هاست یا فضای میزبانی وب که آن را نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌هیم و در مدت قرارداد و حتی یک سال بعد از آن هیچ هزینه‌ای شامل آن نشده و خیالتان بابتش راحت خواهد بود.

بازاریابی محتوایی

احتمالا این عبارت زیاد به گوش شما خورده و از اهمیت آن با خبر هستید و می‌دانید امروزه بازاریابی درونگرا که بازاریابی محتوایی هم زیر مجموعه آن است بسیار قوی تر از بازاریابی برونگراست و خیلی راحت‌تر و بهتر می‌توان از این طریق مخاطبین را هدف قرار داد و خدمات و محصولات را به آن‌ها معرفی کرد.

کارشناسان بازاریابی محتوایی ما با بررسی کردم همه جوانب کسب‌وکار و پرسش و پاسخ از شما و مشتریان شما و پس از مشخص کردن پرسونا یا پرسونا های مربوط به شما شروع به تولید محتوا و بازاریابی محتوایی بر بستر سایت و شبکه‌های اجتماعی شما می‌کنند.

از این طریق مشتریان بالقوه بسیار زیادی به سوی کسب‌وکار شما هدایت می‌شوند که می‌توان محصولات و خدمات را در قالب بازاریابی محتوایی به آن‌ها معرفی کرد.

سئو و بازاریابی موتورهای جستجو

یکی از اهداف مهم و بلند مدت ما در این طرح جامع فعالیت روی سئوی سایت شماست، ما سایت و محتوای داخل آن را برای موتور جستجوی گوگل بهینه می‌کنیم و روی کلمات کلیدی مرتبط با شغل شما کار می‌کنیم تا به مرور زمان وقتی آن عبارات جستجو شدند سایت شما در صفحات اول و نتایج اول گوگل نمایش داده شوند.

ما مجموعه فعالیت‌های مورد نیاز این کار را تمام و کمال روی سایت شما انجام می‌دهیم تا به نتیجه دلخواه خود که گرفتن مشتریان بیشتر است برسیم و گزارش جایگاه کلمات کلیدی در دوره‌های زمانی مشخص به شما تحویل داده می‌شود و علاوه بر آن شما در صورت‌های مالی خود نیز می‌توانید تغییرات را احساس کنید!

برای شروع کار سئو ما روی سایت و کسب و کار شما Keyword Research انجام می‌دهیم و برترین کلمات کلیدی حوزه فعالیت شما را استخراج کرده و در محور همین کلمات شروع به تولید محتوا و SEO می‌کنیم.

پس از مدتی گزارش کلمات را از سرچ کنسول گوگل استخراج کرده و مجدد روی کلمات قدیمی و کلمات و عبارات جدیدی که مردم برای رسیدن به خدمات شما استفاده می‌کنند کار می‌کنیم و نتایج را به مرور زمان بهبود می‌دهیم.

گوگل ادز رایگان!

علاوه بر تمام فعالیت‌هایی که روی سایت شما انجام می‌دهیم یک شارژ ۵۰ دلاری رایگان گوگل ادز هم برای شما در نظر گرفته‌ایم که پس از راه اندازی سایت و پر کردن آن از محتوا آن را اجرا خواهیم کرد تا در شروع مسیر هم سایت شما بازدید و مخاطب جذب کند و در صورت تمایل شما می‌توانیم آن را با هزینه‌های معقول مجدد شارژ و نگهداری کنیم.

گوگل ادز یکی از کانال های ورودی بسیار عالی است که اگر در کنار سئوی سایت از آن استفاده شود قدرت سایت شما را دوچندان خواهد کرد و خیلی سریع‌تر و بهتر به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

ما در شرکت تحلیل داده به عنوان پارتنر رسمی گوگل ادز در کانادا تمامی کارها را به صورت مستقیم برای شما انجام خواهیم داد.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

وقتی ما روی سایت کار می‌کنیم و مخاطب وارد آن می‌کنیم (از طریق سئو، گوگل ادز و سایر روش‌های تبلیغاتی) باید جایی را داشته باشیم که آن را حفظ و تبدیل به مشتری کنیم چون بسیاری از افراد در بازدید اولشان مشتری ما نخواهند شد.

اصطلاحا ما آن ها را وارد یک قیف فروش یا فانل می‌کنیم و از این طریق با پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی روی اعتماد سازی و تبدیل آن‌ها به مشتری بالفعل کار می‌کنیم.

پس از مدتی که دنبال کنندگان شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و کانال تلگرام شما بیشتر شد این مکان برای شما تبدیل به یک تریبون شده و شما می‌توانید خدمات و محصولات جدید خود را به آن‌ها معرفی کنید.

تمام فعالیت‌های این بخش نیز توسط متخصص سوشال مارکتینگ ما در شرکت صورت می‌پذیرد و شما نیازی نیست فعالیت خاصی به جز بررسی کامنت‌ها و پاسخ دادن به آن‌ها انجام دهید که در صورت نیاز این کار نیز به صورت رایگان توسط خود ما با هماهنگی شما انجام خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ

مجموعه فعالیت‌هایی که تا اینجا انجام شد را دیجیتال مارکتینگ می‌نامند، دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین زیر مجموعه‌ای از مارکتینگ است و در واقع ما به کمک ابزارها و دانش آنلاین برای کسب‌وکار شما بازاریابی می‌کنیم و مشتریان بالقوه را با شما آشنا می‌کنیم.

با استفاده از دانش روز دیجیتال مارکتینگ و همچنین زیر مجموعه‌های آن مثل ایمیل مارکتینگ، اس‌ام‌اس مارکیتنگ، پوش نوتیفیکیشن، سوشال مدیا مارکتینگ و سئو کاری را انجام میدهیم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین نتیجه حاصل شود.

در واقع به کمک ابزار های دیجیتال و دانش بازاریابی روی بخش آنلاین کسب‌وکار شما که توسط خود ما ایجاد شده کار می‌کنیم.

صرفا داشتن سایت تنها یا پیج اینستاگرام و کانال تلگرام تنها یا ارسال پیامک برای مشتریان و … کافی نیست و ما باید مجموعه‌ای از این‌ها را به صورت یک سیستم در کنار هم به کار بگیریم تا بهترین خروجی را دریافت کنیم.

برای مثال وقتی سایت داشته باشید ولی بازدید کننده ارگانیک از گوگل یا تبلیغات گوگل نداشته باشید تقریبا داشتن آن بی فایده است، یا اگر بازدید کننده هم بگیرید ولی فعالیتی روی این بازدید کننده ها انجام نشود و سرنخ یا Lead مثل آدرس ایمیل یا شماره تلفن به بهانه‌های مختلف از آن‌ها دریافت نشود باز هم گرفتن بازدید کننده بی فایده است.

مانیتورینگ سایت

در فضای آنلاین وب‌سایت حکم دفتر کار یا فروشگاه شما را دارد. اگر زمانی سایت از دسترس خارج شود و بازدید کنندگان بخواهند وارد آن شوند انگار با درب بسته فروشگاه شما روبه رو شده اند و نمی‌توانند وارد آن شوند تا با شما تماس بگیرن یا خدمات و محصولات شما را تهیه کنند.

پس خیلی مهم است که سایت شما مرتبا بررسی شود تا مشکلی در آن وجود نداشته باشد و در صورت مشاهده مشکل یا قطعی سریعا مورد برطرف شود تا بازدید کنندگانی که می‌خواهند از سایت دیدن کنند وقفه‌ای در کار آن‌ها ایجاد نشود.

ما این کار را به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعت بدون تعطیلی انجام می‌دهیم، یعنی حتی در روزهای تعطیل هم اگر سایت شما لحظه‌ای قطع شود به سرعت به مشکل آن رسیدگی خواهیم کرد تا سایت بدون وقفه و Down Time به کار خود ادامه دهد.

جمع بندی

همانطور که میدانید کارهایی که در این طرح انجام می‌شود نیاز به برنامه‌ریزی و تیم دارد و کار یک یا صرفا دو نفر نیست. هر کدام از بخش‌ها مثل طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ، سوشال مدیا مارکتینگ و … نیاز به متخصص داشته و در صورت نداشتن دانش کافی زمان زیادی ممکن است برای پیاده سازی آن صرف شود و قطعا خودتان هم میدانید که صرفا انجام شدن کار کافی نیست ما به دنبال گرفتن نتایج عالی هستیم!

البته کار نشد ندارد و اگر خودتان وقتش را داشته باشید می‌توانید در همه این زمینه‌ها آموزش ببینید، نیرو استخدام و آموزش بدهید تا در نهایت به این نتیجه برسید اما اگر سرعت و کیفیت و درست انجام شدن کار برای شما مهم است می‌توانید پروژه خود را به شرکت ما سپرده و خودتان به صورت تمام وقت به بهبود خدمات و محصولات خودتان بپردازید و بخش دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را برون سپاری کنید.

این انتخاب علاوه بر سرعت بخشیدن به کار باعث می‌شود شما وقت کافی برای بهبود خدمات خود داشته باشید و همچنین دیگر نیاز نباشد زمان خود را به آموزش دیدن یا آموزش دادن نیروی کار بپردازید!

برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید!

© شرکت تحلیل داده الهام بخش - Tahlil Dadeh Co. | Tahlil Dadeh Elham Bakhsh

فرم مشاوره

دریافت مشاوره رایگان!
close-link
مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره طراحی سایت لطفا شماره تلفنتان را وارد کنید.

با من تماس بگیرید!
close-link